Hakkımızda

Euroasia Promotion Ithalat Ihracat Ltd. Şti.

 

Hakkımızda


Euroasia Promotion Ithalat Ihracat Ltd. Şti., promosyon ürünleri, işletme hediyeleri ve eşantiyon alanlarında 6 yıldan fazla deneyime sahiptir. Son yıllarda özellikle B2b alanında faaliyetlerimizi ulusal sınırların ötesinde Avrupa'daki birçok ülkeye genişlettik.

Bizi farklı kılan nedir?

 

Ürünlerimiz en yüksek kalite ile karakterize edilir, ayrıca büyük miktarlardaki baskı fiyatlarımız şu anda rakipsizdir. Örnek ürünler göndererek, müşterileri yüksek kaliteye ikna edebiliriz.

 

Web sitemizde sunulan tüm promosyon ürünleri, müşterinin isteğine göre ayrı ayrı basılmakta veya bitirilmektedir. Daha büyük sipariş miktarları için, bir ön sunum seçeneği sunuyoruz (örneğin, e-posta veya WhatsApp ile).

 


Size özel hizmetimiz

 

Müşterilerimizin memnuniyeti önce gelir, bu nedenle özellikle çok bireysel siparişler ve daha büyük miktarlar söz konusu olduğunda yakın iletişime ihtiyacımız var. Infinity Introduction ile işbirliği belirli avantajlar sunar:

- Siparişin başından sonuna kadar eksiksiz tavsiye ve destek

- İlgili Kişi

- Yetkili müşteri hizmetleri, geri arama imkânı ve etkileşimli web sohbeti

 

 

Euroasia Promotion En İyi Fiyat Garantisi

 

En iyi fiyat stratejimizi kullanarak rakipsiz fiyat-performans oranımıza kendinizi ikna edin:

 

En İyi Fiyat Stratejisi: Aynı şekilde veya benzer şekilde teklif portföyümüzde yer alması koşuluyla ve bunun kanıtını bize sunabilirseniz, bir rakibin teklifinden %5 (evet, tam olarak %5, "en fazla" değil) indirim alırsınız.