SSS

Çeşitli geliştirilmiş işlemlerin yardımıyla, baskıdan gravüre kadar tüm şekil ve renkleri sunuyoruz. İstediğiniz ürünün tasarımını ücretsiz grafik tasarım hizmetimize emanet edebilirsiniz. Henüz bir logonuz olmasa bile, grafik tasarım servisimiz size yardımcı olacaktır.

Daha fazlası ve özel sorularınız için bize 0212 - 823 75 23 Telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sizin taleplerinize ve isteklerinize bağlı olarak, istediğiniz ürünü geliştirmek için farklı işlemler kullanırız, bu da ilgili özellikleri görsel olarak fark edilir hale getirir.

Verilerinizi elektronik olarak herhangi bir şekilde iletme imkânınız bulunmaktadır. Bunlar ana sayfamızda yükleme, e-posta ile gönderme veya postayla USB bellek veya CD göndermeşeklinde olabilir.

Siparişinizi miktarı ile birlikte hem bizim Ana sayfamız olan (info@euroasiapro.com) üzerinden veya posta yolu ile yapabilirsiniz. En hızlı gönderim şekli bizim Ana sayfamız üzerinden yapılabilir: Ürünlerinizi seçiyorsunuz, miktarını belirliyorsunuz ve sepet üzerinden teklif talebinde bulunuyorsunuz. Daha sonra bizim müşteri temsilcilerimiz telefon üzerinden sizinle baskı imkanlarını ve masraflarını belirlemek üzere irtibata geçecektir.

Size, ekibimiz tarafından 0212 - 823 75 23 telefon numarası üzerinden verilen danışma hizmetini tavsiye ederiz.

Lütfen gerekli olan asgari sipariş miktarlarını göz önüne alın.

Geniş ürün portföyümüze dahil olmayan, ancak büyük olasılıkla genişletilmiş ürün portföyümüze ait olan özel taleplerinizi karşılamaktan mutluluk duyuyoruz.

Sadece (0212 - 823 75 23) numarayı arayarak veya (info@euroasiapro.com) E-Postasına yazın, Danışma ekibimiz sizin hizmetinizdedir!

Belirli bir ürün mü arıyorsunuz veya bir ürün ve baskı seçeneği kombinasyonu seçemiyor musunuz? Danışma ekibimiz her türlü işlemlerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Bunun için ücretsiz danışma hattımız olan 0212 - 823 75 23 numarayı aramanızı veya (info@euroasiapro.com) E-Mail adresi üzerinden bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Telefon numarası (0212 - 823 75 23)  üzerinden veya e-posta (info@euroasiapro.com) adresi üzerinden istediğiniz ürünün bir numunesinin siparişinikabul ederiz.

Buna ek olarak, numune ürününüze baskı yapabiliriz, burada ürünün birim fiyatına ek olarak, numune için baskı öncesi maliyetleriniz olacaktır. Numune ürüne göre bize sipariş verirseniz, elbette bu maliyetleri sizinlemahsuplaşacağız.

Peşin ödeme yaparsanız % 2 ıskonto uygulanır. Büyük indirimlerden büyük siparişler için veya 3-4 aylık bir süreye sahipseniz faydalanabilirsiniz. Bu indirimlerimiz daima toplam sipariş bedeline yapılır.

Siparişlerinizi ön ödeme yaparak %2’lik ıskontodan faydalanabilirsiniz. Mevcut müşteriler için gerektiği zaman fatura ile ödeme imkânı veririz. Genel olarak siparişinizi ancak toplam bedelin yarısı (%50) ödendikten sonra işleme alabiliriz, geri kalan miktarın ürünlerin teslimatından sonra ödenmesi gerekmektedir.

Münhasıran numune siparişler için,sadece herhangi bir baskınumunesi içermeyen durumlarda fatura ile ödeme seçeneği sunuyoruz.

Nakliye maliyetleri siparişin ağırlığına ve boyutuna göre değişir. Ancak, birden fazla ürün sipariş edildiğinde bunlar ayrıca ücretlendirilebilir.

Numune siparişlerin olması durumunda, nakliye ve yönetim maliyetlerinden oluşan sabit bir ücret tahsil edilecektir.

Genel olarak nakliye ücretleri tekliflere dahil edilmez. Siparişiniz nakliye edilecek duruma geldiğinde, danışmanımız size nakliye ücretleri hakkında bilgi verecektir.

Siparişle ilgili tüm sorular netleştikten sonra, siparişinizin size ulaşması genellikle 20 ila 30 iş günü sürer. Beklenen teslimat tarihini sipariş onayında veya satın alma sözleşmesinde bulunabilirsiniz.

Size ait dünyadaki bütün teslimat adreslerinize gönderim ve nakliye yapabiliriz. Siz nereye gideceğine karar verirsiniz!

İster bütün siparişiniz olsun ister sadece bir kısmı, sizin ürünlerinizi size lazım olacak tarihe kadar depomuzda saklayabiliriz.

Şirketlerin işlenmiş ürünleri ve siparişleri değiştirilemez, ama işlemler ile ilgili olarak size dijital ortamdan seçtiğiniz ürünün ön izlemesi yollanacaktır. İstek ve fikirlerinizi karşılamak için, baskı ve üretime sadece sizin onayınızdan sonra başlarız.

Tabii ki size öncelikle numune sipariş verme imkanını da sunuyoruz.

Nadir durumlarda, münferit ürünlerde renk veya baskı hataları gibi sapmalarolabilir. Bunları elbette bize şikâyet edebilirsiniz. Lütfen servis danışmanınıza telefon veya e-posta ile ulaşınız. Daha fazla ayrıntıları kişisel bir görüşmede konuşmaktan memnuniyet duyarız.

Siparişinizle ilgili tüm soruları çözdükten sonra, üretimden baskıya ve ürünlerin size ulaşmasına kadar her şeyle biz ilgileniyoruz.

Tabii ki size önceden teslimat tarihini bildireceğiz.